فروش برنج دم سیاه

فروش برنج دم سیاه فوق ممتاز شمال ایران

فروش برنج دم سیاه فوق ممتاز با قیمت های بسیار مناسب و همچنین کیفیت تضمین شده هم اکنون در سایت ما امکان پذیر شده است. ما با عرضه انواع برنج های فوق ممتاز به‌خصوص برنج دمسیاه اعلا می توانیم نیاز مشتریان خود را به تامین یک برنج با کیفیت و تضمین شده برطرف سازید. چنانچه قصد خرید برنج های کیفی و درجه یک شمال ایران را دارید کافیست با ما در تماس باشید.

فروش برنج دم سیاه

تفاوت برنج دم سیاه فوق ممتاز

امروزه در مناطق مختلف شهر های شمالی ندیدم سیاه کشت می گردد اما همه این برنج ها دارای کیفیت‌های یکسانی نمی باشد و از آنجایی که کیفیت برنج ها بنا به زمین های کشت آنها بسیار با یکدیگر متفاوت هستند می توان گفت تهیه یک برنج فوق ممتاز بسیار سخت نسبت به سال‌های قبل شده است.

فروش برنج دم سیاه

برنج فوق ممتاز تفاوت های بسیار زیادی با برنج های عادی دارد. از این رو برخی از تفاوت های برنج دم سیاه را با سایر برنج های دمسیاه عرضه شده در بازار بررسی خواهیم کرد.

 •  عطر بسیار بالاتر
 • میزان ری کشی بسیار مناسب
 • داشتن دانه های بلند
 • شفافیت برنج و یکدست بودن آن
 • طعم لذیذ برنج ایرانی
 • نرمی و کیفیت پخت برنج های دم سیاه

این موارد بخش‌های کوچکی از تفاوت برنج دم سیاه نسبت به سایر برنج ها می باشد.

برنج دم سیاه فوق ممتاز شمال ایران

همانگونه که گفته شد در بسیاری از شهرها امروزه کشت برنج دم سیاه رونق بسیاری گرفته است. این در حالی است که شما می توانید در بعضی از این شهرها به اینجا فوق ممتاز دمسیاه را تهیه نمایید. در شمال کشور شهرهای زیادی کشت برنج دم سیاه را انجام می‌دهند که به شرح زیر می باشند:

 1.  آستانه اشرفیه
 2. رشت
 3. خشکبیجار
 4. لشت نشا
 5. خمام
 6.  فومن
 7. تالش
 8. بابل
 9. فریدونکنار
 10. مینودشت
 11. کیا روستا

حال شما در بین این شهرها باید به دنبال یک برنج باشید دارای ویژگی های ذکر شده در بالا باشد. این کار برای بسیاری از مشتریان سخت و دشوار و همچنین وقت گیر می باشد. اما ما راه حل بهتری را برای شما داریم.

فروش برنج دم سیاه

فروش برنج دم سیاه فوق ممتاز

ما با بررسی انواع برنج های تولید شده در شهرهای شمال کشور توانستیم برنج های با کیفیت و مرغوبی را از نوع دم سیاه برای مشتریان خود تهیه نماییم. به این صورت ما به فروش برنج دم سیاه فوق ممتاز تولید شده در شمال کشور بوده و از بهترین کشاورزان و زمین های کشاورزی تولید گردیده است توانسته نیاز مشتریان خود را به تامین برنج مناسب برطرف سازیم. چنانچه شما قصد خرید یک برنج با کیفیت و فوق ممتاز را دارید کافیست با مشاورین ما در تماس باشید و از کیفیت و همچنین قیمت‌های برنج‌های عرضه شده ما اطلاعات کامل را به درس آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *