خرید بهترین برنج طارم سنگی محلی فریدونکنار با قیمت مناسب

برنج طارم سنگی محلی

برنج طارم سنگی محلی

برای حرید بهترین برنچ طارم سنگی محلی فریدونکنار و یا مناطق مناسب استان مازندران می توانید با مشاورین شرکت اسپارود در ارتباط باشید و با کسب اطلاعات لازم خود خرید مناسب و بهینه ای را تجربه نمایید. برنج های عرضه شده در شرکت اسپارود دارای قابلیت عودت در صورت عدم رضایت مشتریان می باشد و به همین جهت مشتریان زیادی از کیفیت برنج های عرضه شده راضی می باشند.

برنج طارم سنگی در کدام مناطق کشت می گردد؟

برنج طارم سنگی یکی از برنج های قدیمی و بومی استان مازندران می باشد. این برنج بیشتر در مناطق فریدون کنار و همچنین شرق استان مازندران کشت شده و همه ساله روانه بازار می گردد. برنج های طارم سنگی به نسبت برنج طارم هاشمی دارای عطر مناسب تر و طعم بسیار مطلوب تری می باشد و به همین جهت مشتریان بسیاری برای خرید این برنج مشتاق می باشند. برنج طارم سنگی به مانند برنج های طارم هاشمی دارای ویژگی های بسیار خوبی برای مصرف در خانواده های ایرانی می باشد. قیمت برنج های طارم سنگی به دلیل کم یاب بودن آن در بازار بسیار بالاتر از برنج های هاشمی اصل می باشد. البته باید توجه داشته باشید که برنج طارم سنگی را با برنج طارم هاشمی اصل مقایسه نمایید و نه با برنج هایی که دصد زیادی از آنها برنج خارجی و بی کیفیت می باشند.

نکته مهم

به یاد داشته باشید در هنگام خرید برنج های طارم سنگی از اصل بودن آن و همچنین معتبر بودن فروشگاه اطمینان پیدا حاصل فرمایید و برای خرید های ابتدایی از خرید کم شروع نمایید و در صورت با کیفیت بودن برنج سفارشات بیشتری را به فروشنده ارائه نمایی.

انواع برنج طارم کشت استان مازندران

برنج های طارم یکی از محصولات اصلی تولید شده در استان مازندران می باشند و به همین جهت شاید عمده برنج های طارم شمال در استان مازندران تولید و روانه بازار می گردد. از انواع مختلف برنج های طارم تولید شده در استان مازندران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. برنج طارم محلی
 2. برنج طارم هاشمی
 3. برنج طارم سنگی
 4. برنج طارم اهلمی
 5. برنج طارم دیلمانی
 6. برنج طارم ندا
 7. برنج طارم سوزنی

در این بین شاید بیشترین برنجی که به گوش شما آشنا باشد برنج طارم هاشمی می باشد مه سهم زیادی از تولید برنج طارم در استان مازندران و به خصوص در شهر فریدونکنار دارد.

 

قیمت روز برنج طارم سنگی اعلا

برنج طارم سنگی اعلا و درجه یک یکی از پر طرفدار ترین برنج های موجود در بازار می باشد که اگر فروشندگان این برنج را به صورت خالص و باکیفیت و همچنین با قیمت مناسب به دست مشتریان برسانند می تواند جایگزین مناسبی برای برنج های باکیفیتی همچون برنج طارم هاشمی  اصل و دمسیاه استخوانی باشید. قیمت طارم سنگی در بازار کشور بنا به درخواست مشتریان بسیار متفاوت است. این برنج در تهران در سال ۹۸ با قیمت ۱۹۰۰۰ تومان به فروش میرسد. این قیمت در شمال کشور بسیار متفاوت بوده و می تواند بسیار بالاتر و یا پایین تر باشد. قیمت های برنج در شمال کشور به دلیل افزایش فروش و کاهش عرضه و یا برعکس تعیین شده و به همین جهت قیمت های برنج در شمال بسیار متفاوت تر از سایر استانها می باشد.

برنج طارم سنگی محلی

برنج طارم سنگی محلی

نکته مهم

نکته اول

به یاد داشته باشید که برای خرید برنج در شمال کشور هیچ گاه به قیمت های بالا و یا قیمت های بسیار پایین اطمینان نکنید زیرا سود جویانی هستند از این دو روش کهنه برای فروش جنس های بی کیفیت به شما استفاده می نمایند. از خرید برنج در کنار جاده های اصلی نیز جداً خود داری نمایید و به یاد داشته باشید که امکان دارد ابتدا و انتها برنج در یک کیسه برنج با یکدیگر متفاوت باشند و حتماً این موضوع را چک نمایید.

نکته دوم

شرکت اسپارود یکی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان بزرگ برنج تلید شده در شمال کشور است که می تواند راه مناسبی برای خرید بهتر برنج شما با قیمت های مناسب تر در شهر شما باشد.برای اینکه بهتر با قیمت های روز برنج مطلع شوید می توانید با ما در تماس باشید تا بهترین برنج ها را ابتدا به شما معرفی نماییم و سپس با برسی قیمت های روز آنها بهترین زمان خرید برنج را به شما معرفی و خرید مناسبی را برای شما فراهم نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با ما در تماس باشید.

پخش انواع برنج طارم با قیمت بسیار مناسب

برنج طارم سنگی محلی

برنج طارم سنگی محلی

شرکت اسپارود با توزیع انواع برنج ایرانی در سراسر کشور قصد دارد مشتریان به برنج و مصرف کنندگان بزرگ این محصول را با انواع مختلف برنج های ایرانی و به خصوص برنج های باکیفیت بومی بیشتر آشنا سازد تا هر ایرانی برنج شمال کشور را به آسانی بتواند خریداری نماید. این شرکت با توزع عمده برنج در شهرهای

 1. گیلان
 2. تهران
 3. اصفهان
 4. یزد
 5. تبریز
 6. اهواز
 7. مشهد

توانسته ایم برنج های باکیفیت ایرانی را به دست مشتریان خود برسانیم.اگر مشتریان عزیز ما در این شهرها دچار مشکلی برای تهیه برنج های باکیفیت خود می باشند کافیست با شرکت اسپارود تماس حاصل فرمایند و مشکل خود را برای تهیه برنج حل نمایند. ما به صورت تمام وقت در خدمت مشتریان عزیز برای تامین نیااز های خانواده ها هستیم.

فروش برنج طارم سنگی محلی فریدونکنار در بسته های ۱۰ کیلویی

برای خرید بهترین برنج طارم محلی و یا انواع برنج های طارم همچون طارم سنگی می توانید با سفارش نیاز خود با بسته های متنوع ما نیاز خود را به صورت کامل برطرف سازید. ما با تولید انواع برنج ها در بسته بندی های متنوع در ابعاد مختلف می توانیم نیاز بسیاری از مشتریان عمده و جزئی شما را به برنج های محلی و بومی برطرف سازیم. انواع برنج های بسته بندی شامل موارد زیر می باشد.

 1. برنج های ۵ کیلویی
 2. برنج های ۱۰ کیلویی
 3. برنج های ۲۰ کیلویی
 4. برنج های ۳۰ کیلویی
 5. برنج های ۵۰ کیلویی
 6. برنج های ۷۰ کیلویی
برنج طارم سنگی محلی

برنج طارم سنگی محلی

خرید مناسب برنج طارم فریدون کنار از شرکت اسپارود

اگر دنبال یک برنج باکیفیت و معطر برای نیاز مشتریان خود و یا مصرف شخصی خود می باشید می توانید برنج طارم سنگی را امتحان نمایید. این برنج با داشتن ویژگی های ممتاز یک برنج باکیفیت می تواند مشتریان شما را از مصرف برنج راضی نگه دارد. برنج های باکیفیتی همچون برنج هاشمی و یا دمسیاه نیز در فروشگاه ما وجود دارد و مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کیفیت و همچنین قیمت های روز انواع برنج های ایرانی می توانید با ما در تماس باشید تا با راهنمایی بهتر شما برای تهیه برنج را برای شما آسان تر نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *