فروش برنج درجه یک

فروش برنج درجه یک آستانه اشرفیه با قیمت مناسب

فروش برنج درجه یک آستانه اشرفیه هر سال نسبت به سال قبل افزایش چشم گیری داشته است. شما از این طریق با خرید برنج درجه یک آستانه اشرفیه با قیمت بسیار مناسب و کیفیت تضمین شده می توانید برنجی را به صورت مستقیم و با کیفیت تهیه و خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات لازم در این رابطه کافیست با ما در تماس باشید.

فروش برنج درجه یک

برنج درجه یک آستانه و ویژگی های آن

برنج های تولید شده در شهرستان آستانه اشرفیه دارای کیفیت بیشتری نسبت به سایر مناطق کشور می باشند. برنج های این شهرستان ویژگی های مطلوب تری دارند و به همین جهت مشتریان پس از مصرف این برنج ها راضی هستند و همه ساله به دنبال تهیه برنج درجه یک آستانه می باشند. اما ویژگی های معروف برنج های آستانه که سبب تفاوت این برنج ها با سایر برنج ها گردیده است در چیست؟ ما در ادامه به بخشی از ویژگی های برنج های آستانه اشرفیه اشاره خواهیم نمود.

با ما در ارتباط باشید

 • داشتن عطر بسیار مطلوب
 • داشتن طعم بسیار عالی
 • پخت منحصر به فرد و با کیفیت
 • نرمی برنج های آستانه اشرفیه پس از پخت
 • ظاهر بسیار مشتری پسند برنج استانه

قیمت برنج های آستانه اشرفیه نسیت به سایر برنج های ایرانی

شاید در نظر اول شما و مشتریان عمده برنج های ایرانی بر این باور باشید که با خرید برنج های آستانه اشرفیه باید پول بیشتری را پرداخت نمایید اما این تفکر و باور اشتباه می باشد. برنج های آستانه اشرفیه دارای قیمت های بسیار مناسب تر نسبت به سایر برنج ها هستند و از این جهت جلب مشتری بیشتری را نیز دارند. برنج های ایرانی را با کیفیت های مختلف و قیمت های متنوع می توانید خریداری نمایید اما برنج های آستانه اشرفیه دارای قیمت های بسیار نزدیک به هم و همچنین کیفیت های مناسبی نیز می باشند.

برای خرید بهتر برنج های آستانه اشرفیه حتماً با کارشناسان در ارتباط باشید.

انواع برنج های تولید شده آستانه اشرفیه

در آسانه اشرفیه بیشترین برنج های تولید شده توسط کشاورزان شامل موارد زیر می باشند.

 1. برنج هاشمی
 2. برنج دمسیاه استخوانی
 3. برنج علی کاظمی
 4. برنج حسن سرایی
 5. برنج زرد دم
 6. برنج جمشید
 7. برنج زیبا
فروش برنج درجه یک

فروش برنج درجه یک

فروش برنج درجه یک آستانه اشرفیه

اگر به دنبال خرید عمده برنج های درجه یک و باکیفیت آستانه اشرفیه می باشد می توانید با ما در تماس باشید تا ابتدا با دریافت قیمت های روز این محصولات و سپس با برسی کیفیت هر کدام از برنج های عرضه شده برنج باکیفیت و مرغوب خود را به راحتی خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *