برنج فجر ارزان قیمت

فروش بهترین برنج فجر ارزان قیمت مازندران در کردستان

برنج فجر ارزان قیمت

برنج فجر ارزان قیمت

اگر به دبنال یک خرید مناسب هستید و نمی دانید چه برنجی را برای مصارف عمده خود ستفاده کنید کافیست با ما در تماس باشید. فروش بهترین برنج فجر ارزان قیمت استان مازندران مخصوص مصرف کنندگان عمده برنج در سراسر کشور و به خصوص هم وطنان عزیزمان در استان کردستان در سایت شرکت اسپارود فراهم شده است. چنانچه قصد خرید مطمئن و باکیفیت این برنج را دارید کافیست با ما در تماس باشید.

برنج فجر چه نوع برنجی می باشد؟

در سال های اخیر برای رسیدن ایران به خودکفایی در امر تولید برنج ایرانی جهاد کشاورزی با تولید رقم های مناسبی از برنج توانسته میزان تولید برنج در کشور را بیشتر نموده و کشور را برای تامین نیاز برجی خود به خود کفایی مناسبی برساند. این برنج با استفاده و تغییر در چند رقم برنج و به خصوص برنج طارم تولید و عرضه شده و بسیاری از ویژگی های آن شبیه به برنج طارم می باشد.برنج فجر در تقسیم بندی برنج های ایرانی جزء برنج های پر محصول می باشد و به همین جهت دارای قیمت های بسیار مناسب تری نسبت به برنج های بومی بوده است. ویژگی ها برنج فجر را می توان نام برد تا مشتریان برای خرید بهتر این برنج راحت تر بتوانند تصمیم گیری نمایند.

ویژگی های برنج فجر سوزنی

 • داشتن عطر نسیتاً مناسب
 • ری کشی مناسب برنج
 • پخت نسبتاً مطلوب نسبت به برنج های پر محصول دیگر
 • قیمت تولید معمول و به صرفه بودن برنج برای مشتریان
 • طعم نسبتا مطلوب و بسیار بشبیه به برنج های بومی همچون طارم محلی

 

انواع برنج های پر محصول ایرانی

برنج فجر ارزان قیمت

برنج فجر ارزان قیمت

برای اینکه به شما انواع برنج های پرمحصول ایرانی را معرفی نماییم باید بدانید که برنج های پر محصول از روش تراریخته تولید نشده و کاملاً مورد تایید سازمان جهاد کشاورزی ایران بوده و به همین جهت مشتریان می توانند از مصرف این برنج اطمینان کامل داشته باشند.

 1. برنج فجر
 2. برنج شیرودی
 3. برنج آمل
 4. برنج خزر
 5. برنج ندا
 6. برنج جمشید
 7. برنج گیلانه

این هت برنج بیشترین برنج های پر محصول تولید شده در کشور ما می باشند که می توان آنها را در بازار بیشتر مشاهده نمود و خریداری کرد.

آیا همه برنج های پر محصول برنج های ارزان قیمتی می باشند؟

تهیه بهترین برنج پر محصول قدری مشکل است زیرا امروزه بسیاری از فروشندگان این برنج ها را به عنوان برنج های پر محصول به فروش نمی رسانند بلکه آنها را به جای برنج های بومی و باکیفیت به مشتریان معرفی می نمایند. اما اگر شما بتوانید برنج پر محصولی را تهیه نمایید باید حتماً قیمت آن را با برنج بومی بسیار متفاوت تهیه کرده باشید. به یاد داشته باشید که برنج های پر محصول معایبی نیز دارند و به همین معایب می توان این برنج ها را شناسایی نمود اما برنج های پر محصول برای مصرف در رستوران ها و غذا خوری ها بسیار مناسب می باشند و جایگزین خوبی به جای برنج های خارجی می باشند.

نکته مهم

به یاد داشته باشید که امکان دارد برخی از فروشندگان برنج های پر محصول را با برنج های بومی قاطی نمایند و تشخیص را برای مشتریان سخت تر نمایند. برای اینکه برنج را بهتر و به صورت اصل خریداری نمایید حتماً از کارشناسان استفاده نمایید و یا از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید.

قیمت انواع برنج فجر سوزنی در بازار

برای اینکه قیمت های روز برنج های پر محصول را بیشتر در دست داشته باشید کافیست با مشاورین ما در تماس باشید تا بتوانید از قیمت های بازار برنج ایرانی به روز آشنا شوید. برنج فجر یکی از برنج هایی است که به دلیل مصرف بالای آن در جامعه امروز و بسیاری از مصرف کنندگان قیمت آن بسیار مورد توجه قرار می گیرد. قیمت این برنج در اواخر سال قبل به قیمت ۱۷۵۰۰ بوده که این یمت با برداشت برنج سال ۹۸ به کاهش پیدا نموده و بسیار متعادل تر شده است. قیمت برنج فجر سوزنی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ به قیمت۱۲۵۰۰ تومان رسیده که سبب شده امروز دوباره مصرف این برنج افزایش پیدا نماید.

برنج فجر ارزان قیمت

برنج فجر ارزان قیمت

باید توجه داشته باشید که خرید برنج فجر به دلیل شباهت این برنج به برنج های بی کیفیت خارجی قدری دشوارتر می باشد و شما حتماً در خرید برنج خود دقت نمایید و یا با کارشناسان خبره مشورت نمایید

تولید بهترین برنج پر محصول استان مازندران

استان مازندران یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان برنج در کشور ما می باشد که بهترین برنج های پر محصول تولید شده در کشور نیز از این استان روانه بازار های داخلی می گردد. می توان استان مازندران را قطب تولید برنج پر محصول در کشور دانست زیرا مراکز تحقیق بزرگ این استان در حوزه برنج بسیار فعال بوده و همه ساله با ارائه خدمات مناسب و همچنین معرفی برنج های جدید کشاورزان را در تولید بهتر برنج یاری بسیاری نموده است. اما تولید بهترین برنج پر محصول در استان مازندران دلایل دیگری نیز دارد که در ادامه به آنها اشار خواهیم نمود.

 • داشتن مزارع وسیع کشاورزی در استان مازندران
 • کشت و تولید مکانیزه برنج در این استان
 • داشتن کشاورزان متخصص و کار کشته برای کشت بهتر برنج
 • حمایت های بسیار مسوئلین این استان برای تولید انبوه برنج
 • وجود کارخانه جات صنعتی بزرگ در این استان برای تولید بهتر برنج

خرید و فروش انواع برنج ایرانی با قیمت مناسب در شرکت اسپارود

برنج فجر ارزان قیمت

برنج فجر ارزان قیمت

شرکت اسپارود با خرید و فروش انواع برنج های ایرانی با بسته بندی های مناسب و کیفیت تضمین ده توانسته نیاز بسیاری از مشتریان و فروشندگان عمده برنج را برطرف سازد و از این رو رضایت بسیاری از این مشتریان را بدست آورد. برخی از مشتریان ما که مصرف برنج ما را می توانند تجربه نمایند و این موضوع را تایید کنند به شرح زیر می باشند

 • ارگان های نظامی و انتظامی
 • شرکت های خصوصی
 • نهاد های دولتی و یا شبه دولتی
 • کارخانه جات بزرگ تولیدی
 • فروشندگان بزرگ برنج در سراسر کشور
 • فروشگاه های زنجیره ای بزرگ کشور

برای اینکه بدانید ما برای مصرف کنندگان برنج خود چه ویژگی ها و مزایایی ارائه می دهیم کافیست با مشارین ما در تماس باشید تا با عرضه مناسب برنج توسط شرکت اسپارود بیشتر آشنا شوید. به یاد داشته باشید برنج های عرضه شده توسط م کاملاً خالص و تضمسن شده می باشد و از نظر قیمت نیز تضمین شده است و در بازار به قیمت های بسیار بالاتری مورد معامله قرار میگیرد.

نکته ۲

به یاد داشته باشید که هر قیمت ارزانی مبنای بی کیفیتی نیست و هر قیمت بالایی دلیل بر کیفیت نمی باشد. برنج باکیفیت و خوب ایرانی باید قیمت مطلوب بازار و کیفیت مناسبی داشته باشد که مشتریان از آن راضی باشند.
با مصرف برنج های باکیفیت شرکت اسپارود می توانید این حس را تجربه نمایید

شما همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در موردنحوه فروش ما می توانید با مشاورین ما در تماس باشید تا بهترین محصولات را با قیمت های بسیار مناسب از ما تهیه نمایید. قبل از خرید برنج مورد نظر خود حتماً از نظر کارشناسی ما نیز استفاده نمایید تا برنج مورد نظرتان را با دقت بیشتری تهیه نمایید. منتظر تماس شما هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *