قیمت برنج ایرانی

قیمت انواع برنج ایرانی درجه یک در سال ۹۸

برای دریافت قیمت انواع برنج های ایرانی شما می توانید با مراجعه به این مطلب و همچنین با تماس مستقیم با مشاورین ما از قیمت روز انواع برنج های درجه یک ایرانی مطلع گردید و همچنین برای اطلاع از کیفیت آن ها نیز با ما در تماس باشید و از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. با ما همراه باشید.

انواع برنج ایرانی

قیمت انواع برنج

شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید ما در شمال کشور برنج های ایرانی را به دو گروه عمده و اصلی تقسیم بندی می نماییم. این دو گروه شامل برنج های طارم و برنج های صدری می شوند و از لحاظ قیمت و همچنین کیفیت با یکدیگر تفاوت های بسیاری نیز دارند. اما اگر شما بخواهید این برنج ها را به صورت دقیق تر شناسایی نمایید ما در اینجا برنج های ایرانی باکیفیت که در شمال کشت می شوند را معرفی نموده ایم که شمال موارد زیر می گردند.

 

برنج طارم

 1. برنج طارم محلی
 2. برنج طارم هاشمی
 3. برنج طارم سنگی
 4. برنج طارم دیلمی
 5. برنج طارم فجر*
 6. برنج طارم سیاه دم
 7. برنج شیرودی*
 8. برنج طارم ندا*
 9. برنج چمپا

 

برنج صدری

 1. برنج هاشمی
 2. برنج حسن سرایی
 3. برنج دمسیاه استخوانی
 4. برنج دم زرد
 5. برنج بینام
 6. برنج علی کاظمی
 7. برنج جمشید*
 8. برنج زیبا*
 9. برنج خزر*

نکته

برنج هایی که با علامت ستاره(*) نشان داده شده اند از برنج های اصلاح شده و معرفی شده توسط جهاد کشاورزی می باشند.

برنج ایرانی درجه یک کدام است؟

قیمت برنج ایرانی

قیمت برنج ایرانی

عموماً مثرف کنندگان برنج ایرانی برای تشخیص یک برنج باکیفیت و درجه یک بیشتر به دنبال عطر برنج هستند تا کیفیت پخت و همچنین طعم آن که این کار اشتباه می باشد! با توچه به اینکه در سال های اخیر دید شده که بسیاری از فروشندگان برنج با افزودن بعضی از مواد به برنج به عنوان طعم دهنده سبب شده اند که عطر برنج بیشتر شود اما نتوانسته که به برنج کیفیت را ازافه کنند و تنها راه شناخت برنج خوب کیفیت و طعم مطلوب برنج های ایرانی است. از این رو برای شناسایی یک برنج ایرانی درجه یک حتماً به نکت زیر توجه نمایید:

 • برنج ایرانی باید دارای عطر مناسبی باشد.

 • برنج ایرانی پس از پخت نرم بوده و پس از مدتی نرمی خود را نیز حفظ مینماید.

 • برنج درجه یک ایرانی داری طعم مطلوبی می باشد

 • برنج های ایرانی درجه یک دارای ظاهر گچی و تو پر هستند نه شیشه ای!

قیمت انواع برنج در سال ۹۸

قیمت انواع برنج

قیمت انواع برنج

برنج های ایرانی در ابتدای سال ۹۸ به دلیل کم شدن حجم برنج در بازار و همچنین نوسانات فصلی برنج در فصل بهار، افزایش شدیدی داشته اند و تا حدود ۷۰۰۰ تومان افزایش را نیز برای بعضی از برنج ها مشاهده نموده ایم. برای اینکه شما از قیمت های برنج بیشتر مطلع گردید می توانید با از جدول زیر استفاده نمایید اما برای اطلمینان بشتر حتماً با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

خرید برنج درجه یک ایرانی

 

اگر به دنبال خرید یک برنج ایرانی باکیفیت و درجه یک هستید و میخواهید برنج مورد نیاز خود را به صورت عمده تامین نمایید کافیست با ما در ارتباط باشید تا با معرفی برنج های با کیفیت و همچنین دریافت نمونه های برنج شما را در خرید بهتر برنج همراهی نماییم. برای کسب اطلاع از قیمت ها و همچنین کیفیت های برنج های ایرانی کافیست با ما در تماس باشید و از خدمات مشاوره رایگان ما نیز بهتره مند گردید. با ما همراه باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *